![ypes press002 ypes press002](https://www.mathra.gr/wp-content/uploads/2021/02/ypes-press002-696x392.jpg)
Η Υφυπουργός Εσωτερικών (Μακεδονίας-Θράκης) κα Μαρία Κόλλια-Τσαρουχά υποδέχτηκε σήμερα, Παρασκευή 13 Απριλίου 2018, στο γραφείο της στο Διοικητήριο, την κα Γιαννούλα Μάνγγα, πρόεδρο του σωματίου με την επωνυμία ” Πανελλήνιος Μορφωτικός Εκπολιτιστικός Δημιουργικός Σύλλογος Ελληνίδων Αθίγγανων Γυναικών” . Κατά τη διάρκεια της συνάντησης η πρόεδρος του σωματίου ενημέρωσε την Υφυπουργό για τα θέματα και τα προβλήματα της κοινότητας.