![ypes press002 ypes press002](https://www.mathra.gr/wp-content/uploads/2021/02/ypes-press002-696x392.jpg)
Ο ΥΦΥΠΟΥΡΓΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ) κ. Θ. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ Α.Ε. ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ
Την Πέμπτη 28 Μαΐου 2020 ο Υφυπουργός Εσωτερικών (Μακεδονίας και Θράκης) κ. Θεόδωρος Καράογλου θα επισκεφθεί την Ξάνθη για να παραστεί στην επίσημη επίσκεψη της Α.Ε. Προέδρου της Δημοκρατίας, κας. Κατερίνας Σακελλαροπούλου.
Ο κ. Καράογλου θα παρευρεθεί στην κατάθεση στεφάνου στο Ηρώο της πόλης από την Πρόεδρο της Δημοκρατίας και στην επίσκεψη που θα πραγματοποιήσει στο σχολικό συγκρότημα Γλαύκης.