![1484393141 1484393141](https://www.mathra.gr/wp-content/uploads/2017/01/1484393141.jpg)
Η Υφυπουργός Εσωτερικών (Μακεδονίας-Θράκης) κα Μαρία Κόλλια-Τσαρουχά, σήμερα 27 Δεκεμβρίου 2016, φιλοξένησε στο γραφείο της τη χριστουγεννιάτικη γιορτή που διοργάνωσε ο Σύλλογος Υπαλλήλων του ΥΜΑΘ. Κατά τη διάρκεια της γιορτής η Υφυπουργός συνομίλησε με τους εργαζόμενους και τα παιδιά τους, ευχήθηκε για τις γιορτές και κέρασε παραδοσιακά γλυκίσματα.
![](https://www.mathra.gr/wp-content/uploads/2017/01/1484393141.jpg)
Η Υφυπουργός Εσωτερικών (Μακεδονίας-Θράκης) κα Μαρία Κόλλια-Τσαρουχά, σήμερα 27 Δεκεμβρίου 2016, φιλοξένησε στο γραφείο της τη χριστουγεννιάτικη γιορτή που διοργάνωσε ο Σύλλογος Υπαλλήλων του ΥΜΑΘ. Κατά τη διάρκεια της γιορτής η Υφυπουργός συνομίλησε με τους εργαζόμενους και τα παιδιά τους, ευχήθηκε για τις γιορτές και κέρασε παραδοσιακά γλυκίσματα.
n