![ypes press002 ypes press002](https://www.mathra.gr/wp-content/uploads/2021/02/ypes-press002-696x392.jpg)
Ο Υπουργός Μακεδονίας – Θράκης κ. Μαργαρίτης Τζίμας θα παραβρεθεί αύριο Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή της ΕΥΑΘ, που θα πραγματοποιηθεί στις 18¨30 το απόγευμα στο ξενοδοχείο «Holiday Inn», με εκπροσώπηση και του Ελληνικού Παιδικού Χωριού.
Την Κυριακή 23 Δεκεμβρίου από τις 9¨00 το πρωί ως τις 12¨00 το μεσημέρι, ο Υπουργός Μακεδονίας – Θράκης κ. Μαργαρίτης Τζίμας, θα υποδεχτεί στο ΥΜΑ-Θ συλλόγους, χορωδίες και πολίτες που θα ψάλλουν τα καθιερωμένα χριστουγεννιάτικά κάλαντα.