![ypes press002 ypes press002](https://www.mathra.gr/wp-content/uploads/2021/02/ypes-press002-696x392.jpg)
“Μας καθήλωσαν η θέληση και το πάθος σας”
Ο υπουργός Μακεδονίας – Θράκης κ. Νίκος Τσιαρτσιώνης έστειλε συγχαρητήριο τηλεγράφημα στην Καβαλιώτισσα αθλήτρια που αγωνίστηκε, στους Παραολυμπιακούς Αγώνες της «Αθήνας 2004», στα 100 μέτρα γυναικών στίβου – κατηγορία Τ13 και κατέκτησε τη δεύτερη θέση στο βάθρο των νικητών.
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΓΡΑΦΗΜΑΤΟΣ
«Η αξιοθαύμαστη προσπάθεια σας μας συγκίνησε και μας παραδειγμάτισε όλους. Η θέληση και το πάθος σας μας καθήλωσαν. Δικαιούστε και αξίζετε τα θερμότερα συγχαρητήρια ».