![ypes press002 ypes press002](https://www.mathra.gr/wp-content/uploads/2021/02/ypes-press002-696x392.jpg)
Ο ΥΜΑ-Θ Νίκος Τσιαρτσιώνης στις εκδηλώσεις της επετείου της απελευθέρωσης της Δράμας
Ο ΥΜΑ-Θ εκπροσώπησε την κυβέρνηση στις επίσημες εορταστικές εκδηλώσεις της επετείου απελευθέρωσης της Δράμας, που πραγματοποιήθηκαν σήμερα, 1/7/2004, το πρωί. Ο κ. Νίκος Τσιαρτσιώνης παρέστη στην επίσημη δοξολογία στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό των Αγίων Αναργύρων και στην επιμνημόσυνη δέηση στο άγαλμα της Ελευθερίας, όπου έγινε η κατάθεση στεφάνων, ενώ ακολούθησε παρέλαση.